DHL Supply Chain Türkiye 10.000 Adet Fidan İle Hatıra Ormanı Oluşturdu

DHL Supply Chain, dünyanın önde gelen posta ve lojistik grubu olan Deutsche Post DHL Group’un bir şirketidir. Ürünlerin ve bilgilerin taşınması yoluyla dünyayı birbirine bağlarken ekonomik büyümenin ve refahın oluşturulmasına imkan sağlıyoruz. Faaliyetlerimizin çevre üzerinde önemli bir etkiye sahip olduğunu kabul ediyoruz. Bizim için liderlik, çalışma stratejimizin önemli bir bileşeni olan çevreyi koruma konusunda öncü olmayı içerir.

İşte bu sebeple, 2050 yılına geldiğimizde lojistiğe ilişkin tüm emisyonlarımızı sıfıra indirmek gibi büyük bir hedefte çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Öyle ki,  Deutsche Post DHL Group olarak ara hedeflerimizden biri olan her yıl iş ortaklamızla beraber bir milyon ağaç dikimi bulunmakta. DHL Supply Chain Türkiye olarak 2022 yılı Aralık ayında Orman Genel Müdürlüğü ile birlikte İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü’nce tesis edilen Sancaktepe bölgesinde 10.000 adet fidan dikimi gerçekleştirirek “DHL Hatıra Ormanımızı”  oluşturduk.

Faaliyetlerimizin çevre üzerinde önemli bir etkiye sahip olduğunu kabul ediyor ve DHL Supply Chain Türkiye olarak dünyamıza olan etkimizi en aza indirgemek ve işimizi sürdürülebilir kılmak için “Sürdürülebilirlik” çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

DHL Hangi Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları için çalışıyor? Öğrenmek için tıklayın!

Haberi Paylaşın

Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook

Sürdürülebilirlik Raporları SDG Map Turkey'de!

SDG Map E-bülten

SDG Map E-Bülten

*
*
*

Kişisel verileriniz, Gizlilik ve Çerez Politikası kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak bu şartları okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.