Hakkımızda

Markaların, Küresel Amaçlar (SDG) ile uyumlu iş modellerinin, projelerinin paylaşım ve iletişimini yapabildiği; paydaşlarına faaliyetleri için adres gösterebildiği bir bilgilendirme ve iletişim merkeziyiz.

Amacımız, Türkiye’de markalar odağında Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile uyumlu çalışmalarda etkiyi büyütmek ve Türkiye’deki markaları bu alandaki çalışmalar için teşvik etmek.

2015 yılından bu yana amaç odaklı markaları heyecanlandıran ve kendileri için önemli bir yol haritası olan Küresel Amaçlar (SDG), markaların davranışlarını değiştiriyor ve hikaye anlatma potansiyellerini güçlendiriyor.

Günümüz tüketicileri, dünyada iyilik yaptığını gördükleri markaları kucaklamak için her zamankinden daha istekli, ancak başarılı olmayanlara karşı harekete geçme konusunda da çok hızlı davranıyor… Kısaca markalar amaç ve karlılık stratejileri için sürekli konuşuyor ve harekete geçiyor.

Marka hedeflerini küresel amaçlar ile uyumlaştıran, bu amaçla çözümler geliştiren, anlamlı işbirlikleri oluşturan markaların heyecan verici çalışmaları için bilgilendirme ve iletişim merkezi olan SDG MAP TURKEY- Markaların Aksiyon Haritası dijital platformu ile etkiyi büyütmeyi ve Türkiye’deki markaları teşvik etmeyi hedefliyoruz.

Markaların hedefi; 1’den 17’ye kadar hangi amaçlar için çalışmak olursa olsun, iş modellerini küresel amaçlar (SDG) ile uyumlaştırarak daha iyi gelecek yaratmak için çalışmak ise, yaptıkları çalışmaları ve projeleri tüm paydaşlar ile paylaşarak, etkiyi büyütmek için çalışıyoruz.

Siz de yerinizi alın!

Markanızın Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na katkıda bulunan iş modellerini ve projelerini, Türkiye’nin SDG Dijital İletişim Platformu’nda paylaşın!

Sürdürülebilirlik Raporları SDG Map Turkey'de!

SDG Map E-bülten

SDG Map E-Bülten

*
*
*

Kişisel verileriniz, Gizlilik ve Çerez Politikası kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak bu şartları okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.