Bosch Home Comfort Yeşil Yaşam İçin “Renewtogether” Platformunu Kuruyor

Bosch Home Comfort Türkiye, ‘RenewTogether (Birlikte Yenilenme)’ mottosuyla iklimlendirme sektöründeki dönüşüme liderlik edecek ve paydaşlara iklim değişikliği ve yeşil teknolojiler hakkında güncel bilgileri ele alacak bir iletişim platformu başlatıyor.

İstanbul – Bosch Home Comfort Group Türkiye’nin, sürdürülebilirlik ve yeşil teknolojilere olan bağlılığını bir kez daha vurgulayarak hayata geçirdiği “RenewTogether” platformu, tüm paydaşları birlikte yenilenmeye davet ediyor. Platform, iklim değişikliği ve yeşil teknolojiler hakkında bilgilendirme sağlayacak, yeşil yaşam için paydaşlara yol gösterici olacak.

İş ortaklarıyla birlikte yenileniyor

Bosch Home Comfort, “RenewTogether” platformu aracılığıyla iş ortaklarını yenilenmeye davet ederken, iş ortaklarının ve toplumun yeşil yaşamın bir parçası hâline gelmesini teşvik ediyor. Evdeki konforu yeniden tasarlamak ve yeşil dönüşüm konusunda liderlik yapmakta kararlı olduklarını belirten Bosch Home Comfort Group Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Kıvanç Arman, “İş ortaklarımızla birlikte bugüne kadar birçok başarılı döneme imza attık, teknolojilere ve sektörel dönüşümlere yön verdik. İklimlendirme sektörümüz yepyeni bir döneme başlıyor. Şimdi yeniliklere hızlı uyum sağlama, birlikteliğimizden güç alarak yenilenme zamanı. RenewTogether platformumuzda, başta sektörümüzün geleceğiyle ilgili yeni haberler olmak üzere dünyanın gidişatıyla ilgili bilgiler paylaşacağız. Ekolojik, rakamsal veriler aktaracağız. Yeşil Yaşam başlığında çevre, yenilenebilir enerji gibi ekolojik dengemize etki eden değişimleri, tüketicilerdeki davranışları ve sosyal sorumluluk projelerimizi ileteceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu yolculuğunda iş ortaklarını birlikte yenilenmeye ve güç birliği yapmaya davet eden Arman, “İş ortaklarımız işlerini başarılı devam ettirebilmek için sektördeki değişikliklere ayak uydurmak ve yeşil dönüşümün bir parçası olmak zorunda. Bu yolculuklarında onların destekçisi olacağız” dedi.

Haberi Paylaşın

Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook

Sürdürülebilirlik Raporları SDG Map Turkey'de!

SDG Map E-bülten

SDG Map E-Bülten

*
*
*

Kişisel verileriniz, Gizlilik ve Çerez Politikası kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak bu şartları okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.