Yaşar Holding “Doğanın Rehberliğinde” Temasıyla Hazırlanan “Yaşar 2021 Sürdürülebilirlik Raporu”nu Açıkladı

Yaşar 2021 Sürdürülebilirlik Raporu “Daha İyi Bir Yaşam İçin Doğanın Rehberliğinde” Mottosu İle Yayımlandı

Yaşar Holding, 2021 yılı sürdürülebilirlik performansını paylaştığı, on şirketinin bilgi ve verileriyle, “Daha iyi bir yaşam için doğanın rehberliğinde” temasıyla hazırlanan 11. Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayımladı.

Sürdürülebilirliği 2007 yılında gönüllü imzacılarından olduğu Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi ağına katılarak odağına alan, 2009 ve 2010 yılları için hazırlanan İlerleme Bildirimi Raporları sonrasında 2011 yılı itibarıyla Sürdürülebilirlik Raporu yayınlayan Yaşar Holding, “doğanın rehberliğinde” temasıyla hazırlanan “Yaşar 2021 Sürdürülebilirlik Raporu”nu, Topluluğun “daha iyi bir yaşam için tüm paydaşlara iyi bakmak” olarak belirlediği anlayışı kapsamında hazırladı.

Topluluğun sürdürülebilirlik yolculuğunda attığı adımları 11. sürdürülebilirlik raporu ile paylaşmaya devam ettiklerini belirten Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş: “Tüm faaliyetlerimizle dünyaya karşı sorumluyuz. Sürdürülebilirlik yolunda doğayı rehber alıyor, “doğanın rehberliğinde” ilerliyoruz. Doğa, sürdürülebilirlik konusunda da hepimiz için önemli bir rehber niteliğinde. Yaşar 2021 Sürdürülebilirlik Raporu’nu “Daha iyi bir yaşam için doğanın rehberliğinde” temasıyla hazırlayarak aradığımız çözümlerin doğanın kendisinde olduğuna, doğayı gözlemleyip uyumlanırsak dünyamızın bizlere sunduğu kaynakları gelecek nesillere taşıyabileceğimize vurgu yapmak istedik. Tüm paydaşlarımızı, doğanın muhteşem rehberliğinde ilerlemeye davet ediyoruz.” diye konuştu.

Yaşar 2021 Sürdürülebilirlik Raporu’na erişmek için; https://www.yasar.com.tr/tr/images/pdf/Yasar-2021-Surdurulebilirlik-Raporu.pdf?v2

Yaşar Holding Hangi Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları için çalışıyor? Öğrenmek için tıklayın!

Haberi Paylaşın

Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
SDG Map E-bülten

SDG Map E-Bülten

*
*
*

Kişisel verileriniz, Gizlilik ve Çerez Politikası kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak bu şartları okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.