IC Holding 2021-2022 Sürdürülebilirlik Raporu LACP’den 3 Ödül Aldı

IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding merkezileştirdiği sürdürülebilirlik çalışmalarını, hayata geçirdiği projelerini, 2021-2022 performansını ve önümüzdeki döneme ilişkin hedeflerini yayımladığı sürdürülebilirlik raporu ile LACP (Amerikan İletişim Profesyonelleri Birliği) tarafından düzenlenen 2021/22 Vizyon Ödülleri’nde üç ödüle layık görüldü.

IC Holding, iletişim alanında mükemmellik standartlarını belirleyen ve dünyanın prestijli platformlarından biri olan LACP 2021/22 Vizyon Ödülleri’nde Sürdürülebilirlik Raporlaması ve ESG Raporlaması kategorilerinde yarıştı. Holdingin “Gelişimin Etkisi” sürdürülebilirlik stratejisini ve bu kapsamda belirlediği öncelikli konu başlıklarına ait çalışmalarını derlediği sürdürülebilirlik raporu, ilk 100’e giren şirketler listesinde dünya çapında 12. sırada yer alırken Türkiye’den katılan şirketler arasında ise birinci oldu.  Değerlendirmede 100 puan üzerinden 99 alan rapor; Platinum Winner Worldwide, Top100 Reports Worldwide, Most Improved Report Worldwide ödüllerinin sahibi oldu.

Haberi Paylaşın

Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook

Sürdürülebilirlik Raporları SDG Map Turkey'de!

SDG Map E-bülten

SDG Map E-Bülten

*
*
*

Kişisel verileriniz, Gizlilik ve Çerez Politikası kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak bu şartları okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.